Rīgas radošākais atpūtas un izklaides krustpunkts

Tallinas Kvartāla angārs

tuvākie pasākumi

Oktobris / 10

03.10.

slēgts pasākums no pl. 20.00

05.10.

Muzikālās prāta spēles

mini dziesmas & laimē balvas

06.10.

DJ ASPIRINS

07.10.

DJ PM2THEAM

VIETA & TELPA

Tallinas kvartāla Angārs – vieta, kur omulīgais satiek grandiozo. 550 kvadrātmetri šika industriālisma dažādākajiem pasākumiem. No trakākajām vecpuišu ballītēm un raibākajām bērnu dzimšanas dienām līdz iespaidīgiem korporatīvajiem pasākumiem un koncertiem.

koncerti

Angārs nekad nav mierā – ik nedēļu šeit notiek koncerti. Akustiski skanējumi darba dienu vakaros, bet trakas ballītes ar karstākajiem Latvijas mūzikas censoņiem nedēļas nogalēs. Pie mums atradīsi plašu skatuvi ar pilnu tehnisko aprīkojumu jebkuram izpildījumam.

BĀRS

Garākās dzēriena kartes titula ieguvēji. Tallinas kvartāla Angārā atradīsi gan dzērienus, kas sasildīs, gan atvēsinās – kafija, (bez)alkoholiskie un vegāniskie kokteiļi, vietējais craft alus, sidri un vēl.

Kokteiļi
angārs
Burgers

street food

Ne vien izdejoties un padzerties, bet arī gardi paēst – tā ir lieliska vakara recepte. Angārā pieejama moderna, atvērta tipa streetfood virtuve ar piedāvājumu dažādiem garšu (un reģionu) cienītājiem – itaļu picas, amerikāņu burgeri, havaju poke bļodas un japāņu sušī. Un tas viss – arī vegāniskā izpildījumā.

Vieta, kas pilna iedvesmas

Komandas saliedēšanās pasākums? Jaunā uzņēmuma prezentācija? Grāmatas atklāšanas svētki? Vai varbūt prāta spēļu vakars vai deju nodarbības? Tallinas kvartāla Angārs der* visiem! Rezervē jau tagad un aizvadi savu perfekto pasākumu pie mums – Rīgas radošākajā atpūtas un izklaides krustpunktā.


*Piedāvājam individuāli pielāgot telpas atbilstoši nepieciešamajai platībai un izkārtojumam

BOOK YOUR EVENT

REZERVĒ SAVU PASĀKUMU!