Rīgas radošākais atpūtas un izklaides krustpunkts

Tallinas Kvartāla angārs

tuvākie pasākumi

Silent Disco Vol. 4 Angārs

16.08. — 20:00

SILENT DISCO 24' VOL. 4

DJ rojs rodžers, DJ ķilkuts, Dj pm2theam,
DJ Allviss, DJ paazhe, DJ dubra

Silent Disco Vol. 5 Angārs

06.09. — 20:00

SILENT DISCO 24' VOL. 5

DJ rojs rodžers, DJ ķilkuts, Dj pm2theam,
DJ Allviss, DJ paazhe, DJ MAGNUSS

VIETA & TELPA

Tallinas kvartāla Angārs – vieta, kur omulīgais satiek grandiozo. 550 kvadrātmetri šika industriālisma dažādākajiem pasākumiem. No trakākajām vecpuišu ballītēm un raibākajām bērnu dzimšanas dienām līdz iespaidīgiem korporatīvajiem pasākumiem un koncertiem.

550 m2 telpas

270° bārs

pilnībā aprīkota skatuve

Street food & banketi

Kino projektors

DJ aparatūra

Pielāgojamas gaismas

lounges

Pielāgojamas telpas

Backstage iespējas

koncerti

Angārs nekad nav mierā – ik nedēļu šeit notiek koncerti. Akustiski skanējumi darba dienu vakaros, bet trakas ballītes ar karstākajiem Latvijas mūzikas censoņiem nedēļas nogalēs. Pie mums atradīsi plašu skatuvi ar pilnu tehnisko aprīkojumu jebkuram izpildījumam.

BĀRS

Angārā bārā atradīsi dzērienus, kas sasildīs, gan atvēsinās – kokteiļi jebkurai gaumei, auksts alus, kafijas dzērieni un, protams, arī bezalkoholiskie dzērieni. 

Kokteiļi
angārs
Burgers

street food

Ne vien izdejoties un padzerties, bet arī gardi paēst – tā ir lieliska vakara recepte. Angārā pieejama moderna, atvērta tipa streetfood virtuve ar piedāvājumu dažādiem garšu cienītājiem – sulīgi burgeri, loaded fries, amerikāņu hotdogi, bagātīgi varpi, salāti un zupas, un havaju poke bļodas.

Vieta, kas pilna iedvesmas

Komandas saliedēšanās pasākums? Jaunā uzņēmuma prezentācija? Grāmatas atklāšanas svētki? Vai varbūt prāta spēļu vakars vai deju nodarbības? Tallinas kvartāla Angārs der* visiem! Rezervē jau tagad un aizvadi savu perfekto pasākumu pie mums – Rīgas radošākajā atpūtas un izklaides krustpunktā.


*Piedāvājam individuāli pielāgot telpas atbilstoši nepieciešamajai platībai un izkārtojumam

BOOK YOUR EVENT

REZERVĒ SAVU PASĀKUMU!